Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Tigerclaw #27 üzenetére

    Pedig a platformjátékok koronázatlan királyai ezek a címek, Crash Bandicoottal karöltve . Hidd el, ezek Még JÁTÉKOK.
    És az a mondat, hogy nem akarják hogy a Sony és a Micro ellopja az ötleteiket, nálam külön reményre ad okot, mert újra próbálnak valamit előhozni, ami eddig nem volt még. WII U-t is csak azok szólják le a kontroller miatt, akik még nem használták, mi imádjuk.
    Ami a nagy probléma, hogy nincsenek hozzá széles választékot lefedő játékok ( nem COD -ra gondolok ).
    Bár csalódtam a WII U ban , de az nem a gép miatt volt , hanem a az N üzletpolitikája és a kiadott játékok mennyisége miatt volt. Ami viszont elkerüli minden egyéb konzol felhasználó figyelmét, az az, hogy itt nincs szükség több gigás patchekre, nincs szükség arra, hogy szenvedj az irányítással, nem találkozol soha bugokkal, ( hangsúlyozom, hogy én soha nem futottam bele egy olyan bugba sem, ami zavaró , vagy észrevehető lett volna. ) Olyan a konzoljaik játékélménye, amilyennek lennie kellene Minden mai konzolnak, ide értve a hypeolt PS4 /ONE párost is. A konzolok erről szólnak, csak ezt valahol elfelejtették a másik két nagy gyártónál, a nagy farokméregetésben.
    Nem kellene erőltetni a sok multi címet, , hanem fejlesszenek maguknak játékokat, és adják ki tökéletes minőségben, amit az ember hazavisz lemez betesz és hibátlanul tolja.
    Az N. nél még vannak ilyen fejlesztők és vannak ilyen minőségi követelmények, pedig néhány játékuk a WII U-n még az új generációs konzolokon is a gyönyörű kategóriában tartoznának, az elavult hardver ellenére is. ( Bayonetta2, Mario kart, F-zero )
    Tudnak programozni és meg is követelik tőlük, Ez az ami hiányzik most a konzolpiacról. Tömegtermelés van, nincs idő fejleszteni, optimalizálni, ezért tartanak itt grafikában az új generációs konzolok , ahol tartanak, és ezért méregetik folyamatosan őket a PC userek az alap videokártyákhoz.
    Én várom és reménykedek.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz g@bo #35 üzenetére

    Igen , én is így vagyok vele .

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Puma K #38 üzenetére

    Gondolod? N64 és a Gamecube korának legerősebb konzoljai voltak. Sok N64 játék simán elmehetett volna PS2 konzolon a grafikát és játékmenetet tekintve.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Puma K #40 üzenetére

    75" tv-n a 900 p felbontás(ps4, /One) kb hasonló mint akkoriban a CRT 32 " Tv-n a 720x480. Azért akkora fejlődés nincs ezen a téren, mint lehetne.
    A válaszom a gyerekes játékok és a hardver kapcsolatához írtam, nem az erőviszonyok miatt.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák