Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    Helló!

    Legjobb db játék lett szerintem. 15 óránál tartok most vagyok Namekon , Ginyu Forceval a harc. Folyamatosan csinálom a mellékküldetéseket meg mindent összegyűjtök. Eléggé tápos vagyok mindenből. Azt viszont nem tudom a Community Board, az automatikusan adja ki az összes bónuszt ami aktiválva van, vagy csak az amelyiket éppen a főkarakterben benne van? Pl , ha Vegitával kell lennem, akkor ő nálam a Z Communityben van, akkor csak azt kapja meg vagy, megkapja az összes többi Communitynek a bónuszát?
    Köszi aki tudja.

  • cocobanana

    tag

    Android saga elején tartok. Talán azt a negatívumot tudom kiemelni, hogy a zenék össze vissza szólnak, és nem ott ahol kellene. Pl amikor Goku Namekra megérkezik és kiszáll az űrhajóból, ott nem szól semmi zene, vagy amikor Dermesztő feltűnik Vegita előtt, hogy nem teljesült a kívánsága ott sem volt semmi, vagy Goku SSJ változásánál se, Genki Damanal se. Ezek animében mind epikus jeleneket volna, nagyon jó zenei aláfestéssel, itt meg a játékban tiszta némán és röviden adják elő. Bezzeg, amikor repülsz össze vissza, vagy éppen mennél harcba, akkor szólnak a zenék. Szóval ez eléggé rossz, ja meg amikor harcolsz, akkor nincs egyből restart harc, csak a végén amikor meghalsz. Ez is csalódás. Továbbá a story fightok nagyon könnyűek eddig, a traning harcok viszont nehezek, még akkor is ha -3lvl különbség van közted. De amúgy ezenkívül nagyon tetszik a játék.

  • cocobanana

    tag

    válasz #20411392 #149 üzenetére

    A világ üres? Te mégis mi a fenéről beszélsz? Csukott szemmel játszottál a játékkal vagy csak rusholtad a storyt ezek szerint? Még csak Android saga előtt járok, de így is annyi teendő volt mire előtte, tényleg belekezdtem volna, hogy vigyem a főszálat. Ha berepülsz egy városba, tele van élettel a játék. Kocsik mennek folyamatosan, emberek sétálnak az utcán és beszélgetnek, szomszédok is beszélgetnek. Olyan mint a Spiderman abban is él a város, ha megállsz pókhálózás közben. Sőt itt a kisebb falvakban is folyamatosan mozgás van. Akkor vannak remek kis mellékküldetés szálak is. Az erdő állatokkal van teli, gyümölcsökkel, csomó nyersanyaggal, db-t is lehet gyűjteni. Nagyon nem üres a világ. Látszik meg van töltve élettel meg részletesen ki vannak dolgozva. Városban ott a kórház, az egyetem minden. Inkább az van, hogy te egy Gta szintű világot vártál egy DB játékba. Ez pont elég ebbe a DB-be és nem csak harcok mennek folyamatosan.

  • cocobanana

    tag

    Valaki foglalkozik Time Racinggel? Mit érdemes fejleszteni a kocsinál, ha kimondottan első akarok lenni illetve a kocsinak lvl szintjét melyik itemmel lehet növelni? Mert mentem 1 versenyt és 2 perc 9 másodperccel fejeztem be. Utolsó voltam és az első valami 1 perc 10 másodperc alatt végez.
    Nemrég nyílt meg a gravitációs szoba, hát az nagyon kemény amúgy. Lvl 42-es Gokuval alig tudtam legyőzni a lvl 2-es szintű edzést :D Baromira erős itt már a cpu, főleg hogy itt kimondottan folyamatosan neked támad, védekezik, egy másodperc nyugtod nincs. Nagyon adja, sokkal keményebb harcok mennek mint a storynál. Meg mekkora poén, hogy áthozták fighterzből az android csajszit :D Nagyon élem ezt a db játékot. 35 óránál tartok és még csak most jön C18-as Vegita harc.

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    Cell saga közepén járok, de viszont egyre jobban idegesítenek az, hogy az összes pályán szanaszét vannak azok a gyenge repülő enemyk, és nem tudok szétnézni a pályákon vagy nyugodton keresni az itemeket, mert mindig egyből odajönnek és felesleges időhúzás az egész. Hihetetlen. Mi a francért kellett telespammelni ezt a játékot ilyen felesleges újra spawnoló enemykkel. Teljesen lerontja a játékhangulatomat. Pedig 40 óránál tartok benne, de egyre jobban érzem, hogy idegesítőek. Vagy akkor legyen, de ha megölöm az összeset, akkor ne termelődjenek már újra, nem egy Sekiro ez. Gyűjtögetős player vagyok és utálom ezt, hogy nem tudok nyugodtan szedegetni a pályákon, mert állandóan odajönnek. :W :W :W

  • cocobanana

    tag

    68 óra alatt ki fulloztam a játékot. Mindent összegyűjtöttem amit lehetett, minden kártyát, mindent felfedeztem. Gohan 118 lvl-ig jutott, Goku és Vegeta 110-111. Többi karakter ilyen 80 körül van. Time Trialokat is megcsináltam első helyekre, minimum 2 millió zenitet költöttem kocsi fejlesztésre. Viszont nagyon sajnálom, hogy nem tettek bele tournamentet. Beleraktak egy csomó minigamet, de tournamentet bezzeg nem. Ja meg, a boss harcokat megcsinálhatták volna epicebb harcokra. Nem is értem miért sima harcok voltak. Naruto játékokban, ugyanez a cég csinálta azokat is, és ott minden boss harc epic quicktimes, látványos összecsapások voltak. Itt meg sima harcként mentek, majd végén pár rövid animáció és kész. Lehet jobban örültem volna, ha a Z történetet, külön darabolják mint a Naruto játékokat és hosszabb és részletesebben feldolgozzák a storyt illetve végig leanimálják az egészet. Ja meg a harc nehézség egy vicc volt. Storynál meg sima edzés skillt tanító harcok nagyon könnyűek voltak. Végén Kid Buut is gyógyítás nélkül vertem le, egyszerűen túl könnyűek voltak a harcok. Csak a edzőteremben lévő harcok, na ott mocskos keményen spammelt és folyamatosan támadt az Ai. Na az beteg volt :D Ja meg a kedvencem amikor Goku lvl 78 és Vegeta lvl 79 egyesülnek, akkor kaptam egy 75 lvl körüli Vegitot azon jót röhögtem, hogy gyengébb karaktert kaptam. Meg az idegesítő, időhúzós robotokról és társairól ne is beszéljünk, hogy állandóan rám jöttek. Arra bőven ráférne patch, hogy egy helyben maradjanak. De ezektől eltekintve legjobb db játék volt, amivel valaha játszottam. Kíváncsi leszek a dlc 2 storyra mi lesz.

Új hozzászólás Aktív témák