Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aurig@

    őstag

    válasz Carlos Padre #9 üzenetére

    ...és mit tudnak "ellopni" egy átlag embertől? Ha valaki valamit el akar érni, azt el is fogja, függetlenül attól, hogy akarod e vagy sem.
    Biztonsági rés? Akárhogy foltozzák mindig tele lesz.

    <<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

  • djyuri

    őstag

    válasz Carlos Padre #86 üzenetére

    Az eddigi leggyorsabban hízó hardver igényes OS,ami valaha létezett <--VS.--> mesterségesen alacsony büdzsét beinvesztáló nagy cég = IT+júzer 0-24 küzdelme a használhatóságért.
    A céget nem is firtatnám tovább, mert tényleg 0-24 dolgoznak , hogy nekünk jó legyen szoftveresen.
    Nem mindig jön be az elzárt hálózat + frissítés előre kipróbálás és aztán kiajánlás belső hálózatra.

    Én magán szinten sem hazudok az ügyfélnek, emiatt 10-ből 9-szer 10-est ajánlok és akarok feltenni. De 10-ből jó ha 3 vág bele a sokkalta nagyobb különbözetű beruházás miatt, mint anno az XP--> win7 esetén.
    Nem kérdőjelezik meg természetesen, csupán elképednek és vagy meghitelezem nekik, vagy csak szűkebb réteg vág bele egy legalább 5 évig jól kiszolgáló gép megépítésének.

    A jól kiszolgáló értelmezés munkaidő/elvégzett feladat aránya és nem a gamer kategória,ahol csak veszteségesség létezik.

    Szupport szempontjából (szakmai szinten) az MS olyan,mint a Youtube. Viszont következetes. 99%,ha tapasztaltam a hibát a frissítés után egy gépen, akkor 24 órán belül érkeznek a bejövő hívások,hogy "jó lenne,ha átmennék" megnézni :U Sőt,ha otthon kijött a hiba, akkor 1 héten belül jó eséllyel a melóban is beüt.
    Win7 esetén előfordult,hogy a megrendelő nevét is elfelejtettem, olyan ritkán volt hiba.

    Ez azért sokkal beszédesebb szerintem, és ez tény, nem pedig filozófia összeesküvésekről...

    De akkor is tartom a műszaki biztonság és követelmény elvárások miatt a lehető legfrissebb állapotot és ezzel a win10-et.
    Viszont ma már vannak tartalék terveim az MS hibáira és az én ügyfeleimnél is készítek az OS-ről biztonsági mentést. És igyekszem kultúrállam káromkodni :K
    És a cég is rettenet sok mentéssel és felhős biztonsági funkciókkal büszkélkedik. Azért ez megnyugtató számunkra. Annyi,hogy a feleslegesen nagy korongos fő háttértároló helyett egy 120-as SSD is kiszolgálná a kollégáim 80%-át és nem kevés időt takarítanánk meg olykor.

Új hozzászólás Aktív témák