Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    Szerintem is remek lett a LE, bár én nem vártam túl sokat mert már az alap verziókat is imádtam. 'Pinnacle station miánya meg hidegen hagy igazából mert nem sztoris'

    Ez lesz most a 3.-ik teljes végigjátszásom a szériának, per pill most vagyok ME 1 vége fele és nagyobb gond még nem jött elő.
    Annyi volt csak, hogy gyárilag még most sincs rendes 21:9 UltraWide támogatás csak gameplay közben de erre szerencsére már megoldást jelent a Flawless Widescreen progi amióta updatet kapott. :)

    Mako irányítása most is kicsit körülményes de legalább célozni már jól lehet vele akár messziről is.

    #11 hogabesz

    Nekem sincs akkora bajom vele, jó nem a kedvencem a vége de annyira nem zavar hogy lázadjak meg ez miatt ne játsszam újra pár évente az egészet. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz CPT.Pirk #20 üzenetére

    Én is úgy játszottam végig a 3-at, hogy nem tudtam mi a gond vele és igazából nem voltam dühös vagy mérges a végén.
    Nem teljesen az volt amire számítottam de meg tudtam emészteni és ez után nekimenni még 2x a szériának az évek folyamán.

    Modolni csak a grafikai részt modoltam második végigjátszáshoz, mást nem szeretek modolni sehol. 'megjegyzem az LE jobban néz ki mint a modolt verzióm volt'

    Utólag én is utána néztem mi ez a háborgás de igazából vállat vontam rá, nem nagyon adok az ilyen megmondó/véleményező videókra meg emberekre.
    Vagyok már elég idős ahhoz, hogy el tudjam dönteni mi tetszik meg mi nem és mi a saját véleményem a dolgokról. :)

    Andromeda meg kövezzetek meg de nekem közel sem volt akkora csalódás mint amit arról is csak hallottam itt ott.
    Tény, hogy bőven a megjelenés után játszottam vele amikor már rakás patchet/updatet kapott de simán lekötött 90+ órára tehát nem panaszkodhatok. :D

    Persze nem olyan mint az eredeti 3 rész de külön szálnak meg egy sci fi játéknak simán jó, tervezem is vele egy második nekifutást majd valamikor.

    Azért persze hozzá teszem, hogy én elég nagy ME fan vagyok.
    Poszter szobámba meg lehet be fogok egy egérpad+N7 pólót is szerezni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz MasterMark #25 üzenetére

    Nem tudom, hogy meddig skálázódik rendesen de 2560x1080 nem tűnik torznak sehogy.
    ~ 2 éve van meg ez a monitor azt úgy ahogy már észre veszem az ilyeneket de itt nem látom.

    FoV-ra raktam egy nagyon kis extrát a Flawless Widescreen progiba az egyéb fixeken kívül amik aktívak benne. :)

    #26 elektrotank

    Nekem első nekifutásra valahogy 95 óra környékén fejeződött be Andromeda.
    Minden rendes missiont megcsináltam amit meg lehetett találni meg volt hozzá NPC, csak az ilyen atom keresgélős dolgokat nem.
    Én is lassan játszom ezeket a játékokat, mindig beszélek mindenkivel meg olvasgatom a dolgokat. :D 'Angol szerencsére nálam nem limitál ebben'

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz MasterMark #30 üzenetére

    Passz, én még úgy sem látom hogy akármi fura lenne.
    ~4 éve játszottam utoljára a szériával egy 16:9-es FHD monitoron azt arra már nem nagyon emlékszem.

    Ez meg így fut háttérben fixnek mert ez kellett a cutscene/párbeszédekhez mert különben letterboxed volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák