Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz CPT.Pirk #20 üzenetére

    Épp most zsákoltam be nem rég az Andromeda-t. 50-60 óra? Hát nem tudom. Én ME szűz vagyok (vagyis már nem), talán az Andromeda az első a szériából, amit jelenleg játszom. Most hétvégén kb. 30 órát nyomtam bele. Jelenleg olyan 40+ óránál tartok a steam szerint (a játék szerint picivel kevesebb), azt hiszem 23-as szintű vagyok és legutóbb, amikor néztem 27%-n állt a játékállás elvileg, most lehet felment olyan 30% körülire, mert picit haladtam a főküldivel is.

    Sajnos a legrosszabb játékosok közé tartozom, mert szeretek barangolni, körbenézegetni, bár így is néha a fast travel-hez nyúlok. Majdnem minden sz*rt elolvasok, de mivel az angol tudásom csekélynek mondható, ezért csak félig-meddig értem. Volt, amikor az olvasást emiatt abba is hagytam. Arról nem beszélve, hogy gyakorlatilag nagyon sokszor beszélek a karakterekkel, mindent is megcsinálok és az utolsó sarokba is benézek loot-ért. :DDD
    Igaz, ami igaz, szégyellnivaló vagy sem, egyszer bizony csaláshoz folyamodtam, amikor az egyik Remant-os 5x5-s szimbolumos dolgot csináltam hajnali 3 körül... segítséget kértem az internettől, de úgy szerintem az nap úgy kb. 10 óra játék után, már azt se sikerült lemásolni elsőre. :DDD :DDD

    Alapvetően szerintem 2600 Ft-ért bőven jó kategóriába sorolható, függetlenül attól, hogy az animációkat nem érzem most se olyan jónak, igaz, nem is mai játék és ugye a legfőbb gond vele anno ez volt. Szerintem vannak benne jó megoldások, amik tetszettek, és vannak, amik nem. Erről akarok is írni pár sort személyes blogomra, meg logoutra, de 6 pontot én elég gyengének érzem. Én a legalja eddig, amit adnék neki, az a 7. Ez egy korrekt, jó játék, de semmilyen aspektusában nem kiemelkedő. Szívesen vennék egy esetleges folytatást. Ebbe, ha úgy adja a tartalom, szerintem 150 óráig elmegyek vele szívesen.

    Hogy ne csak off legyen: valszeg az Andromeda után én is beszerzem és végigviszem a triót. Örülök neki, hogy felújították, hogy az ilyen alakok is, mint én, végigjátszhassák. Annak is örülök, hogy pozitív az eredmény. Ha kell majd, teljes áron is megveszem, ha ennek azaz eredménye, hogy kapunk egy érdemleges, pozitív hangsúlyú folytatást a 4. részhez.

    [ Szerkesztve ]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

  • elektrotank

    tag

    válasz CPT.Pirk #27 üzenetére

    Az is egy szép szám.

    Daelion: Meglátjuk majd, nekem még van bőven mit csinálnom. Remélem ekörül lesz az enyém is, akkor egy darabig kitart.
    Néha fordítozók.

    Ma játszottam vele, 29-es szinten vagyok. Már akkor se voltam szerintem 23, amikor írtam az előző kommentemet, max. arra emlékeztem.

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák