Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rizzo

    aktív tag

    válasz tomp #43 üzenetére

    Ez látod nagyon nem így van, akinek UPC-je van, annak mindenkinek vannak laggspike-jai, netezés közben persze, hogy nem érzed, próbálj meg online játékot, vagy hívj fel valakit skype-on, már is nem lesz olyan jó szolgáltató a UPC... :(

    Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

  • FefeeX

    veterán

    válasz tomp #43 üzenetére

    Hát biza, volt egy hónap, mikor kb 2 naponta eltünt, 2-4 órákra a net. Mostanában is eljátssza ezt havonta 1-2szer. Az egy dolog, hogy mi van, a másik, hogy mit veszel észre... Ha nem vagy fenn reggel 1-2ig, akkor valszeg semmit, bár volt egy időszak, mikor délután 2-3 felé ment el a net (akkoriban írtam a szakdogám, elég idegesítő volt). Nem azzal van a gond, hogy nálam szar, nálad nem, mert ha egy hónapig éjjel-nappal figyelnéd, megtalálnád a karbantartási időket... (én túl gyakran futottam bele ezekbe).
    Viszont most, még otthon ugyan nem voltam, így nem tudom mi a pontos helyzet, ha hasonló a hétvégihez, akkor az már orbitális (nekem nem 5secre jöttek be a lapok, hanem volt mikor bejött egyből, meg volt, hogy rányomtam a frissítésre, és szevasz, fél perc, és dobott egy nem elérhetőt --> frissítés --> egyből van oldal...

    "1xsem volt olyanom, hogy az emeléstől lehalt volna a net"
    feltételezem hogy az igazat mondod, de akkor viszont valami kietlen vidéken lakhatsz, ugyanis egy éve kb, mikor nagy ugrás volt, nem az hogy lehalt a net, de a sávszélesség kb tizede lett az ígértnek majd egy hónapig (tehát igen, csökkent az észlelt a növekedés helyett), emellett aping alapból 5ms helyett 200 és 800 között mozgott. Persze. Netezni lehet ezen is (valamennyire, valahogyan) de megint visszatérve, 2ezerért jó lenne ilyen net is, 10ezerért nem. Árdifferenciálás van, akkor legyen olyan a szolgáltatás is.

    Visszatérve a mostani helyzetre: akármit is mondasz, gyakorlatilag ez megérne egy új öszödi beszédet, mert kabarés a dolog, hogy valamit nem hogy nem javítanak egyből, de inkább tagadják, ahelyett hogy dolgoznának rajt...

    Rizzo:

    a koma már kifejtette, hogy az online játékosok mind nyomorodott függők... :(
    És gondolom skype-ot sem használ, mert nincs kivel beszélni... Ha nem így lenne, nem okosítana mindenkit, hogy milyen menő a UPC (hacsak nem ott dolgozik :Y )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák