Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz gabor7th #18 üzenetére

    Figyi nem kell bemutatni a cikkeket, nem lyuk nelkuli dobozban elek. Engem (es szerintem sokakat) az zavar Veled, a hozzaszolasaiddal es legfobbkeppen a blogoddal kapcsolatban, hogy mindent teljesen es kizarolag egyoldaluan mutatsz be. Tudjuk, hogy nem teljesen biztonsagos, ismerjuk a hibait es korlatait, csak van egy masik oldal is amit te tokeletesen figyelmen kivul hagysz. Egyszer kb 1-1,5 orat olvastam a blogod es kb ugy irsz mintha azt irnad : a Ferrari egy kurvaszar kocsi, mer varosba 18 litert eszik. Erted, ez teljesen igaz, ennel egy disel Corsa 4szer kevesebbet fogyaszt. Csak a ferrari palyan 300at megy majd a Corsa meg 170et hatszelben. Ez a baj veled, hogy egyaltalan nem objektiv az ervelesed, minden egyes technologiat amit ma hasznalunk KIZAROLAG arrol az oldalrol kozelitesz, hogy mennyire nem biztonsagos. Pedig rengeteg szemszogbol lehet meg ezt nezni. Senki nem mondja, hogy nincs igazad, en sem, amit leirsz az nagyjabol mindig helytallo. Csak nagyonnagyonnagyon feligazsag.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák