Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #04824576 #37 üzenetére

    Nem azt akartam egyáltalán mondani, hogy a Linux szar lenne, nagyjából 12 évig ilyen-olyan Linux disztrókat használtam az elsődleges gépemen, és Win-t csak irodában vagy VM-ben láttam, amikor szükség volt rá valamiért.
    Csak azt a hozzáállást nem szoktam érteni, ami még x évvel ezelőttről maradt meg, hogy ami MS az csak csúnya és gonosz lehet, és biztosan tele van hibával és szarul működik. Napi szinten használva pont olyan kényelmes egy W10, mint amilyen a Manjaro KDE volt, vagy szinte akármelyik korábbi Linux, amit használtam, és fordítva is igaz. Persze hogy vannak hibák W10-ben, de ez nem erre az egy rendszerre igaz. Volt olyan, amikor Linux alatt egy frissítés után nem volt hálózat, vagy újraindítás után CLI fogadott csak, mert meghalt a GUI.
    Örülök hogy neked pont ment a nyomtató és scanner is gond nélkül, amit én próbáltam most legutóbb, ott a nyomtató működött, ha valami másik típusnak hazudtam a driverben, de nem tökéletesen (formázás nem mindig stimmelt, képnézegetőből nem lehetett egyáltalán nyomtatni valamiért), a scanner meg egyáltalán nem ment. Feltúrtam miatta a netet, pár embernek még volt ilyen gondja, tettek fel hozzá workaroundot, de sehogy nem ment, semmilyen szoftverrel vagy beállítással nem volt hajlandó érzékelni, hogy most egy eszköz rá van dugva a gépre.
    Mindkét oldalon fel lehet hozni siker és katasztrófasztorikat, aztán mindenki döntse el, hogy éppen miből van elege és mit szeretne használni.

Új hozzászólás Aktív témák