Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #352 üzenetére

    Az alapból le van tiltva nálam is. Nem szeretem. Csak a nagyító ikon van, ami ugyanezt a funkciót tudja. A kis ikonméret szintén alap, ha elég nagy a monitor hozzá. A notebookjaimon, mindig nagy méretben hagyom.
    Ja igen. Azért azt is hozzá kell tennem, hogy a 1909-es update nincs fent. Maradtam 1903-on. Majd meglátjuk, hogy lassan jön a következő, lehet felteszem.

    @Startup #353
    Nyilván, de a Linux az arról is szól, hogy a kiscica farkincáját IS be tudod állítani és át tudod konfigurálni, ha akarod. A Windows meg igyekszik egységes felületet biztosítani a felhasználóknak, tweakelhetőséggel és némi állíthatósággal, de elég jól behatárolhatóan. Más foci a kettő ilyen szempontból is.
    Visszakanyarodva az eredeti kérdéshez. Mivel a csempékre sosem úgy tekintettem, mint extra információval bíró valamire (BTW mit értesz élő információ alatt?) ezért nem is hiányzik egyéb. Csak arra használom, hogy gyorsan indítsak alkalmazásokat. Igaz odahekkeltem weboldalt és webalkalmazást is, amit gyakran használok. Például az HBO Go-t onnan indítom, egy kattintással. Kényelmes, ergo praktikus.
    Amikor megjelent ez a csempeáradat a 8-asban, akkor én sem voltam rajnogója és nem is igazán értettem. Aztán a Win10-zel megbarátkoztam vele és ma már használom így, ahogy írtam.

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák