Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz atok666 #324 üzenetére

    ez kb olyan nulla egesz sehany %-s retegigeny, mint a 10Gbps-s LAN lete is sima desktop gepeknel

    több drón kell ;P

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz atok666 #324 üzenetére

    Villamosmérnök vagyok, vagy programozok, vagy nyákot tervezek. Ahol dolgoztam, eddig még egyik MS orientált cégnél se volt megoldott, hogy pl. kulturált formában (git, svn vagy céges szoftver) legyenek napi mentések programkódokról, fájlokról, pcb projektekről automatizált módon. Próbáltam meghonosítani ezeket a dolgokat, de vagy az IT számára volt érdektelen, vagy a Windowshoz szokott kollégák nem akartak fejlődni, így maradt a zip fájlok kézi létrehozása és hálózatra felpakolása biztonsági mentés gyanánt...
    Egyik cégnél legalább oda eljutottunk, hogy az egyik kollégám írt egy napi mentést végző programot, de szerintem feleslegesen, mert lett volna jobb megoldás rá készen.

    Dolgoztam hardveres programozóként egy kisebb Linuxos cégnél, élmény volt GIT szerverrel dolgozni. Csináltál valamit, azt pikk-pakk commitoltad és már pakolta is fel a hálózatra, kulturált, átlátható módon.

    De úgy egyébként addig nem hiányzik valakinek a több tab-os működés az Explorerből, míg ki nem próbál valami mást.
    Nézd meg ezt 2 perces bemutatót, hogy milyen elegánsan van megoldva a Dolphin fájlkezelő KDE-ben: [link] - na ilyen környezetben lehet érdemben dolgozni.

    peti_s: de csak egyszer kell megvenned, utána minden verzióját megkapod.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák