Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    ngabor2
    nesa

    Annyit fűznék hozzá, hogy én meg marhára örülök, hogy vehetek 3 db beltérit ha a család tagjai 2 TV-n mást akar nézni és én meg a harmadik műsort venném fel egy későbbi időpontra.
    Az egész nem szól másról mint a lehúzásról.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz rdi #14 üzenetére

    Ezzel az az első probléma, hogy marhára nem érdekli az emberek nagyrészét, hogy a Móóanika showba meg lehet-e számolni a szereplők pattanásait vagy nem.
    A második gond a blokkosodás amit ugye az elavult analóg nem is ismer viszont a magyar digitális adásoknál azért eléggé sűrűn elő bír fordulni és azt se felejtsük el, hogy a HD tartalmak még mindig nagyrészt csak felkonvertált felvételek.
    Engem nem igazán győzött meg a nagy digitális forradalom a TV-n.
    Harmadszor mint említettem a háztartások nagy részében egynél több vevőkészülék üzemel amihez mindhez kell külön beltéri akár levegőből akár kábelen jön az adás tehát nem kicsi + kiadás ellátni egy háztartást.
    A beépített DVB-T tuneres TV-ket meg nyugodtan el lehet felejteni mivel ha jól tudom a ma kaphatók mind MPEG-2-őt tud tehát nem érünk vele semmit arról nem beszélve, hogy amíg az átlagos adások nagyobb része még mindig nem 16-9 formátumú ezek az LCD-k Plazmák még mindig nem a hazai TV nézésre vannak kitalálva.
    Szvsz a felhasználók nagyrésze nem kap számára lényeges többletszolgáltatást csak a zsebükbe turkálnak mélyebben.
    Ja végül azt se felejtsük el, hogy megnézném egy sűrű esőben vagy hóesésben a digitális műhold adását emberi méretű parabolával. Nem a nagyszolgáltató 3 métereséről beszlek természetesen.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz bambano #37 üzenetére

    Ezzel a hsz.-el bizonyítod az igazamat hiába fognak esetleg megjelenni további kereskedelmi csatornák nem hinném hogy a nézők két szép szeméért beruháznának a hatalmas infrastruktúrába bízva a reklámpiacban ami ma itthon ha jól tudom eléggé telített.
    Lásd a mostani két nagyot, eléggé fájhat nekik is a fejlesztésre költendő korpa.
    Tehát vagy nézhetsz ilyen Főnix meg Story Tv színvonalat + költség nélkül vagy ha valamivel minőségibb adásra vagy kíváncsi akkor "Fizess paraszt" korszak jön el.
    Továbbra is fenntartom, hogy nem másról szól az egész mint a lehúzásról.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák