Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Cathulhu #15 üzenetére

    Pedig igaza van, rengeteg itt a sötét Apple fikázó, egyébként élőben sose látta de "kit érdekel, az alma csicskasz@r villogós pénzes parasztoknak való, akik nem értenek semmihez" idióta. Már az első mondatukból lerí róluk, hogy nem értenek hozzá, csak szajkózzák a baromságukat, mert ettől menőbbnek érezhetik magukat.

    Miután láttam a Scrabble-s videót, lehet hogy közülünk is vesz majd valaki egyet... :) 110et adsz egy lofax netbookért vagy 130at ezért, gyakorlatilag a különbség nem olyan nagy,mindent meg tudsz csinálni ezzel is amit azzal, kisebb, könnyebb, kevésbé hozzáértőknek sokkal egyszerűbb a használata (hiába vagyunk szakfórumon, a sok gondolkodni már nehezen bíró elfelejti azt, hogy rajtuk kívül, a világ 90%-a nem ért kb semmit a gépekhez, és ezekkel a cuccokkal kb 10szer jobban boldogul; vagy egyszerűen csicskának nézi őket - ebben az esetben egyébként vagy 100 más dolgot találhatnánk, ami miatt ezek az emberek lehetnek azok a mások szemében)

    A számok és a siker megmutatták, hogy a terméknek megvan a helye a piacon, az idióták irigykedő nyáladzása meg ezek után inkább csak önégető szívás...

  • FefeeX

    veterán

    válasz Cathulhu #17 üzenetére

    Soha nem mondtam, hogy forradalmi, és hogy mekkora újdonság, viszont amit csinálnak, az megbízható, úgy megy ahogy mennie kell, üzembiztos, és támogatott.
    Nincs másik rendszer, aminek ilyen lenne a támogatottsága. És nem is nagyon láttam mostanában ilyen emlegetett alma huszárokat, mert bizony azokat is ki szoktam osztani... :) Annyira utálom a szélsőségeket, és ezen a fórumon mostanság szinte mindig ezzel találkozom...

    tegra2 egyébként nem lesz év végéig, mert az nv csúszik a dologgal, tehát papíron szép, hogy ez van az van, de sajna attól az még nem teljesen van úgy.
    Volt tablet, nem volt 11 ujjas multi touch rajt. Nem nagyon volt ekkora. Palm OS meg hasonló szarok (miniwin, nemtudom hogy hívják azt a csekmedéket) voltak, de azért merőben más az almás rendszer, már írtam miért. Nagy támogatottság, programok, stb.
    Önmagában egyik sem forradalmi, és nem is olyan nagy szám talán. De ha mindent összeadsz, azért már elég sokat jelent, nyilván forradalmi nem lesz (egy átlagos brainstorming közben az ilyenek kb bármilyen fejlesztőcsoportnak eszébe juthatnak), de relatíve újítottak a piacon, és megadnak hozzá minden háttértámogatást.

Új hozzászólás Aktív témák