Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    Hű, de feljöttek az emlékek, jó kis írás. Az enyém 2001-ben volt, 21 éves koromban. Szerintem nem szabad addig várni, sokkal de sokkal rosszabb. Négy korombeli volt a kórteremben, mind elég rosszul vettük, meg egy hatéves kislány, na ő másnap kolbászos zsemlét evett. :DDD Édesapámnak meg negyven felett vették ki a manduláját, na ő ha lehet még jobban szenvedett.

    Fú, az a hatalmas tű tényleg, meg a recsegés a torkomban, meg a jéghideg verejték, ahogy végigcsorog a hátamon, és ahogy érzem a lábam remegését... Mert hát ugye felnőttet nem altatnak, kerek perec megtagadták. Viszont így megmutatták az áldozatokat a tálban, egy utolsó véres vigyorgás keretében búcsút intethettem a kis nyavalyásoknak. No meg beparáztattam a többieket, amikor krétafehér arccal visszatoltak a kórterembe egy tolószékben. Tanulság: érdemes elsőnek menni a vágóhídra. :D Ja, másik tanulság: ha van Reikis ismerős, legyen veled közvetlenül a műtét után, még ha nem is hiszel a dologban, mert utána fogsz. :)

    Vagy egy hétig nem tudtam beszélni utána, meg enni se nagyon (életem legszúrósabb krinolinját adták következő nap reggelire, zsemlével :Y ), de túléltem, és azóta max. évente ha egyszer kapok torokfájást, azelőtt meg sokszor még nyáron is csak zsepivel közlekedtem. Megérte. :)

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák