Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Gl4diator #22 üzenetére

    énszerintem még 10 év múlva is jelentős szeletet fog birtokolni a tortából

    miért? mert idősebb emberek akik gépen dolgoznak nem szeretik az újat, maradnak a jó bevált XP-nél, a megszokotthoz ragaszkodnak sokan és ezen tanultak meg gépezni, hiába hasonló akkor sem

    ha nem muszáj pénzt kiadni valamire sok ember nem fog(márpedig az XP jól működik vállalati és otthoni környezetben, lényegében mindent tud)

    én Win7-ről jöttem vissza XP-be, főleg azért mert már kifolyt a szemem a sok csicsától, meg felugrik az ablak meg ilyen animáció olyan animáció, elsőre szép de hosszú távon unalmas és fárasztó, jó ez a katonás XP, ráadásul a játékok is jobban futnak egyelőre XP-n

    még az XP előnye h nem annyira másolásvédett, sok embernél ez is szempont, ill a gépigénye is kisebb, 1 gigával vígan fut

    jó az XP, bevált

    azon röhögnék ha 10 év múlva is 50% körüli lenne a részesedése, gondoljunk csak Indiára/Kínára ott ki fogja lecserélni a milliárdnyi emberből? nem fognak egyhavi fizetést erre szánni

    majd 2022-ben az lesz a nagy hír hogy az XP-t 49%-ra szorították le, lol, egyáltalán nem lenne meglepő :D

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák