Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz Jacek #7 üzenetére

    Ez nálam nem kipróbálás kérdése hanem egyszerűen nem vagyok hajlandő ilyen szinten elhatárolni magam a külvilágtól. Aztán pedig egy adott kor fölött (a HL rajongók túlnyomó része szerintem már ebban a korban van) az ember már csak elvétve játszik, ami azt jelenti, hogy nem fogja a nappaliját a VR játékoknak alárendelve berendezni, és nem költ ilyen összegeket játékkiegészítőkre (azon kívül, hogy már eleve kell egy elég erős PC is hozzá).
    Az 500 eurót amúgy valami olcsóbb konstrukcióra írtam, az Index nyilván még kevésbé éri meg ha csak 1 játékhoz veszi az ember.

    (#16) SQX_Barto Szerintem nem a legjobb felmérés ez a HL3-ra. Ha nem adnak ki VR nélküli változatot akkor várhatóan elmarad a sokmilliós eladás, könnyen bukás lehet belőle. Bármennyi headset-et is adnak el mostanában, az semmiség egy manapság sikeresnek számító AAA játék eladásaihoz képest. Alapból nem túl nagy a PCs single-player FPS tábor, ezt még tovább szűkíteni a VR igénnyel nem kecsegtet túl jó eséllyel a sikerre.
    Bár így legalább lesz egy kifogásuk, hogy miért nem csinálnak HL3-at, mert eddig nem sok volt. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák