Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz t72killer #232 üzenetére

    Vistát bétateszteltem és nagyon tetszett. Kicsit sok volt az akkor laptopomnak, de szerettem. (mondjuk én a windows me-t is szerettem :B )
    Hetest bétateszteltem és nagyon tetszett.
    Utána Ballmer megszüntette a zártkörű bétatesztet (biztos drágállta a fejenként egy ajándék windowst cserébe), így kicsit kiestem a windowsokból.
    Két éve raktam össze magamnak egy melós gépet és boltban, forintért, áfás számlára vettem windows 8-at! :B
    Amikor megjelent a tízes, első nap frissítettem a nyolcat. Majd AU és CU szintén első nap.
    Alapjában nekem nincs bajom a windowszal (nem számolva a masszív spyware létét), de semmi esetre sem beszélek UI fejlődésről. Hacsak nem visszafejlődésről :DDD Például hiába állítok be egy színt a témánál, pár program nagy ívben tojik rá. (számológép, edge - állandóan fehér) Szintén nem értem kinek volt útjában a régi, (xp/vista/7-ben megtalálható) klasszikus windows kinézet.

    Videók alapján az őszre érkező FCU fog sokat hozzáadni a flad design-hoz. Kezd úgy kinézni a win, ahogy az manapság elvárható egy GUI-tól. Reméljük nem csak 2-3 alkalmazásban lesznek jelen az új elemek, hanem rendszerszinten integrálják.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Új hozzászólás Aktív témák