Új hozzászólás Aktív témák

  • Bikerider

    aktív tag

    válasz BalaNce87 #39 üzenetére

    Nálunk is már sok ideje túrták a földet és hozták az optikát (jó pár hónap). A házba is kb 4 hete behozták az optikai kábelt és akkor már be is tudták volna kötni, de egy alkatrész kell oda a dobozba, amit a házba szerelnek be. Na nálunk arra kellet várni 4 hetet, 3 hete előszerződést is kötöttem és már van Digikábelem és csak azt tudom mondani, hogy simán megérte. 80/25-ös net és tényleg viszi is a maximumot. a szomszédnál a 40/20-as is maxon jön! Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy mivel tv-t és telefon-t is rendeltem, így nincs telefon előfizu, a tv olcsóbb szintén mint t-nél és egy évig kevesebb mint felét fizetem a tényleges árnak a 2 év hűség miatt. Így összesen fele annyit fizetek a rendes nem akciós árral is mint T-nél.

    A speedtestekről csak annyit, hogy több fajtát is próbáltam és egyszerűen nem tudják lemérni a maximum letöltést, mert túl kicsi próbafájlt tölt le és nem tud a sebesség felpörögni. pl speedtest. net még nagyban pörgeti fel a sebességet és egyszer csak leáll mert "elfogyott" a fájl. Viszont ha töltök le egy nagyobb fájlt, olyan helyről ahol a szerver bírja is, akkor jön a maximum!!! T-online-nál a 4/2 többe került és közel sem jött annyival, amennyi a max 4/2. Szóval ha testes adatokat mutogatnak akkor a 80-as net kb 51-60-asnak látszik, ami nagy különbség.

    Ha várni is kell, akkor is nagyon megéri, mert utána mint a villám megy minden.

Új hozzászólás Aktív témák