Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Dany007 #4 üzenetére

    A DIGI-hez annyit hozzátennék, hogy én mint albérlő kb két hónapja próbálom elérni, hogy jöjjenek ki és fejezzék be a kiépítését a rendszernek, hogy meg tudjam rendelni.
    Ezalatt 3 alkalommal jártam a központi ügyfélszolgálaton Budapesten, ahol kb 3 ember ül és szart se tudnak megoldani, idézem a hölgyet: "én csak egy ügyfélszolgálatos vagyok".(hangsúlyozom, hogy központi iroda).
    Ezen kívül többször telefonáltam és mindig egymásnak ellentétes véleményeket kaptam az adott kollégától.
    Plusz nekem kellett szereznem egy számomra teljesen ismeretlen lakóközösségből egy olyan idős hölgyet, aki mindig otthon van, hogy beengedje a munkásokat, akik azóta se jutottak el hozzánk és azóta se hívnak fel, hogy mégis mi a szarra várok ennyi ideje.
    És azt is hozzátenném, hogy a szomszédos házban már lehet rendelni szolgáltatást és azt is hozzátenném, hogy a házba ki van írva, hogy be van vezetve...
    Ez nekem az első tapasztalatom... :((
    Nah erre varrjatok gombot baszki és egy ilyen cégnek adják oda a BL, Premier liga, Serie A közvetítési jogát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák