Új hozzászólás Aktív témák

  • Willhunting

    aktív tag

    válasz pingwin011 #8 üzenetére

    Monitor előtt görnyedve vagy telefonon, tableten én sem olvasnék könyvet, de egy e-ink kijelzős könyvolvasón azért teljesen más a helyzet. Egy ideje már csak Kindle-ön olvasok és abszolút nem fárasztja a szemet, emellett jó néhány előnye van egy nyomtatott könyvvel szemben. pl: a betűméret tetszés szerint állítható, könnyű és egy kézben tartva is kényelmesen olvasható, helytakarékos. Az olyan szoftveres funkciók mint a keresés, kiemelés, idegennyelvi- és értelmezőszótár vagy épp az X-ray még kényelmesebbé és élvezetesebbé teszik az olvasást egy hagyományos könyvvel szemben. Ha egy több száz vagy ezer oldalas könyvben ráakarok keresni egy szereplőre vagy helyszínre, akkor csak bepötyögöm a nevet és máris látom hogy mely fejezetekben olvashattam róla. Ez egy könyvnél kicsit időigényesebb. Most nem is jut eszembe olyan dolog amiben alul maradna, kivéve a gyatra hazai e-book kínálatot.

    A hírhez is hozzászólva, örvendetes hogy itthon is elértő a Google könyváruháza de jó lenne ha a teljes értékű google play-t is megkapnánk a közeljövőben. Nem tudom hogy lehet-e erre számítani egyáltalán?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák