Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcsabee

    senior tag

    Én is FF-ot használok, és sikeresen végigolvastam azt a 60 hsz-t amit gyártottatok. És gondolkodtam ezen az Opera vs Firefox vitán (mert az). Lehet szeretni az Operát azért mert all in one, és emiatt lehet is utálni. Lehet szeretni a Firefox-ot, mert 0 in one (ez kicsit durva, de most csak a példa kedvéért) és olyan extensiont tesz be alá az ember amit akar, és ezért lehet is utálni, mert nem tudja alapból. Az emberek hozzállásától függ, hogy melyiket választja. Én pl jobb szeretem az Extensionözést. És be kell valljam, hogy Operát még nem is használtam, de sztem nem is fogok. Én amúgy is ilyen összerakós vagyok, gépeimet is mindig én rakom össze, XP-m is sima SP2-es, és mindent én rakok rá (van olyan ismerősöm, aki a boltban, ahol kinézi az alkatrész, össze is rakatja a gépet, és valami 1 DVD-s XP-t tesz fel, mert abban már benne van minden, de ez is csak egy példa, szal noneed fejhullás). Én szeretek mindent testreszabni, csak azokat a dolgokat felrakni amire szükségem van (még akkor is, hogyha amire nincs, az nem fogyaszt erőforrást). De ez is csak egy vélemény. Én a magam részéről maradok Firefox mellett ^^.

    Stay a while and listen...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés