Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szakiii

    addikt

    válasz zsolesz967 #3 üzenetére

    Nem biztos h pontosan igy van mert mar nem emlekszem tisztan, de valami ilyesmirol szol: volt sok sok robot amit egy ai vezerelt igazabol egy ai halmaz tobb reszlegbol allt, ebbol az egyik gaia ami a terraformalasert felelos es volt egy hadesz vay árész ami azert felelt hogy ha nem sikerul jol a terraformalas akkor gyakorlatilag kinullazza es megol mindent hogy ujra lehessen kezdeni. Alloy annak tudos csajnak a klónja aki ebben vezető tiszt volt. A jatekan a fő ellenfel ez a hadesz ami épp azon van hogy megint csinaljom egy teljes wipeot. Egy kultista szervezetet "epitett fel" (marmint hadesz) akik segitenek ebben neki, ennek a vezetoje volt az ako elejen rostot (talan igy hivtak) megoli. Bocsi ha se eleje se vege :D most keltem fel de megprobaltam osszeszedni hogy atlasd mi miert tortent a vegigjatszas alatt.

    [ Szerkesztve ]

  • Szakiii

    addikt

    válasz k-adi #17 üzenetére

    Ha a fanok képesek rá hogy lefordítsák 1-2 emberrel és el is készítsék, férjen már bele hogy gyárilag megoldják... :) ez mindig is elvárható lett volna angol tudás ide vagy oda, én is értetek mindent a játékból de a minőségen növel, ha készül fordítás. A sony ezt felismerte és elismerést érdemel hogy forditanak erre figyelmet.

    "de "elvárni" azért kicsit meredek... ez kb. olyan, mint amikor a frissen diplomázott gyerek (mert még bőven az) rögtön vezetői fizetést kér.."

    Szerintem ma már egyébként nem ez megy, vállalkozások korát éljük, egy fiatal diplomás ha kicsit talpraesettebb akkor egyből elkezdi nyomni a saját vállalkozását és nem áll be a langrétra mászásba, ha még alázatos is akkor hamar sikeres is lesz és vezetői fizetést is elhagyja elég gyorsan. :)

    ui.: szerintem mint vásárló igenis mindig kell elvárni, ne szokjanak hozzá hogy jó amit adnak mert az nekünk rossz :)

    [ Szerkesztve ]

  • Szakiii

    addikt

    válasz k-adi #19 üzenetére

    Elég furán állsz ezekhez a dolgokhoz. Igen sajnos ez a félkész kiadás jellemző mostanában bár nem ps exeknél, de hogy amiatt lentebb adni elvárásokból mert kiadóknál mi a jellemző az hiba. Le kell húzni ezt a fajta hozzállást, mostanában volt is erre példa remélhetőleg tanulnak is belőle.

    Az pl amit a cyber kapott jól példázza azt hogy ebből vissza lehetne venni, örülök is neki kicsit hogy így jártak mert ha az a játék lehetett is volna jobb és jó a fejlesztő csapat stb. összességében a userek jobban jártak a botránnyal hosszú távon.

    Nem szabad leadni az elvárásokból! :)

Új hozzászólás Aktív témák