Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyimger

    őstag

    válasz Chapel #46 üzenetére

    Én most végeztem a sztorival (normalon, most jön a classic), és teljesen olyan érzésem van, mintha ugyanazt a remek sztorit először élveztem volna végig, csak szebb körítésben. Lehet szőrszálhasogatni, hogy mi miért milyen és miért nem olyan, mint 18 évvel ezelőtt, de szerintem semmivel sem kevesebb ez a játék, mint a régi.

    Pedig nemrég még fintorogtam, mert a Just for relaxation küldetést alapjaiban megváltoztatták, de lett egy fasza lopakodós küldetésünk, ez van. Aki nem elégedett, feltelepíti a 18 éves eredetit és élvezi azt minden pompájában.

    "The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Chapel #46 üzenetére

    Ez csak az én személyes véleményem:

    Én nem szeretem a grafikai feljavtásokat, főleg ahogyan a Hangar 13 csinálta a Mafia 2 és 3 esetén, hogy indokolatlanul is belenyújtak dolgokba, szegény Vito is kicsit "cicababásabb" tekintetet kapott. Ráadásul nem is feltétlenül érzem, hogy ezek a grafikai tuningok annyit hozzátennének. Ha jól tudom a 2. és 3. rész tulajdonosai ingyen kapták az új verziókat. Annak érheti meg, aki a 2. résszel a jelenlegi konzolgeneráción is szeretne játszani.

    Az első rész viszont nem grafikai tuningot kapott, hanem a nulláról újra megcsinálták, egyes jeleneteket kivágtak, új jeleneteket hozzááadtak, ebben azért már van munka. Szerintem ennyit megér, de aki csak a sztorit akarja gyorsan kipörgetni, várhat még egy leárazásra.

Új hozzászólás Aktív témák