Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz bambano #88 üzenetére

    középsuli, koleszba sose jártam.

    ez a kilencvenes évek elején-közepén volt, akkor még nem volt ilyen mindennapos a számítástechnika, nem volt mindenkinek három pc-je, "vírusokkal" sem kellett küzdeni annyit. akkorról egy dolog rémlik halványan, hogy baszott lassú volt szerencsétlen, pedig viszonylag korszerű gépeket használtunk. egyetlen teremben volt egy HP Kayak szerver, amin NT futott - igaz, hogy a gép is bika volt, de fényévekkel gördülékenyebb volt a cucc (pl. CD-t csak azon írtunk)

    vannak bosszantó fasságai a Windows-nak is, nem is kevés (én aztán tudom, amennyit foglalkozom vele, meg feedbackelek), de a Linux-szal sem volt arányaiban kevesebb problémánk. nem hiszem, hogy ezzel valami eretnek dolgot állítanék, egyik sem tökéletes és soha nem is lesz az. az bassza a csőröm, hogy a Linuxosok eredendően nagyképűen állnak hozzá (romhalmaz suzuki), mintha ők nem ugyanazt a szart túrnák, csak zászló helyett pingvin logóval...

    egyébként poén, hogy eredetileg Mac-ről szól a topic, úgy tűnik, mintha nem is Windows-os, Linuxos és Mac-userek lennének, hanem Windows-osok és Windows-utálók. kíváncsi vagyok, vajon a Linuxosok mit szólnak a Mac-hez és viszont. vagy a közös ellenség barátságot szül?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák