Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szőröstalpú

    tag

    Nekem marhára úgy tűnik, mintha az nhh ki akarna hátrálni ebből az egész spam-ellenes dologból. Kezdődött ugye azzal, hogy céges címet lehet spam-elni (ez is milyen már?), aztán meg most ez az ürlaposdi (nem mintha az eddigi word nyomtatvány olyan marha egyszerű lett volna). Mi lesz vajon a következő lépés? Csak személyesen Békéscsabán lehet bejelentést tenni? Vagy közjegyzővel hitelesíttetni kell, hogy tényleg nekem jött, és tényleg nem iratkoztam fel?
    De a legszebb része ez: az űrlapot postán is el lehet juttatni a hatósághoz, vagy személyesen is át lehet adni az NHH ügyfélszolgálatain :F :W
    Egyébként amit a múltkor küldtem nekik, ott intézkedtek, és kiosztottak 50k büntit (mondjuk pont két hónap kellett hozzá, de akkor is)

    alien24: a spam gombbal az a baj, hogy nem elég közvetlen a visszacsatolás (és nem is fogja csökkenteni a spam mennyiségét, csak hozzád nem jut el - ami persze azért fél siker). Az iskolában sem nagyon visszatartó erő, ha év végén a négyes magatartást lerontják hármasra. De ha a pedellus rögtön ad egy sallert, akkor legközelebb jobban figyel az ember :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák