Új hozzászólás Aktív témák

  • christprhrdv

    tag

    Pedig én is úgy gondolom, hogy jó irány volt a WP. Legalábbis volt egy Android és iOS és az MS egy teljesen új és szerintem jó felületet talált ki. Nem másolt, és sikeresen összeolvasztotta a droidos widgeteket meg a szokásos ikonokat. És még a hardware-igény is sokkal kisebb volt, mint a robotos OP-rendszeré.

    Én valahogy úgy látom, hogy a "tech-világ véleménye" húzta le a felhasználók körében. Akinek nem volt véleménye róla, az nagyobb részben olvashatta, hogy mennyire nem jó ez a WPhone. De ennyit, nagyon konkrétumot nem, de ez elég is volt neki, hogy azt mondja, hogy nem szeretem.

    Pl.: nem szolgáltatós mobilboltba mentem venni egy Windowsos készüléket, mert nekem olyan kellett, ami nem akadozik mégsem kerül 50ezrekbe. Azt hiszem Lumia 520-at nézem, függetlenül 27ezerért. Mobilboltban kérdezem, milyen Windowsos telefon van, mire a válasz: "Azt nem tartunk, mert nem tetszik a menüje.". Mondtam, hogy köszönöm, de nekem lett volna... Átmegyek az egy sarokkal mellette levő másik üzletbe, szintén ugyanez a kérdés. A válasz: "Nem árulunk olyat, mert az nem jó rendszer.". És ezek az eladók huszonéves lánykák, akinek nem tapasztalatuk van, hanem max. véleményük, de inkább másét vagy a főnökét hallották és ezért mondták ők is vidáman.
    Ezen az utolsó helyen mondtam, hogy akkor most mutasson nekem 30körül olyan droidos telefont, aminek a menüje úgy hasít, mint a Windowsosé. Mondta, hogy hááát, őőő... 70ezer körül egész jókat tud. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák