Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Raymond #21 üzenetére

    Nem, ez abból fakad, hogy az alacsonyabb minősítésű az én szótáramban silányabb (mint a jobb minősítéssel rendelkező valami). Nyilván nem lesz egy tepedt határ fos, ha 5 év garanciát vállalnak rá.

    Amúgy a fejléces forrásmegjelölést csak elfelejtettem, a mai ventilátoros hírnél például alapban ott volt, mert akkor eszembe jutott. Most már itt is van. De mindenki önmagából indul ki..

    Bár az felmerül bennem, hogy hogyan lehet külföldi forrásokból olyan IT anyagot írni, amire nem bélyegzik rá a szimpla fordítás jelzőt, főleg, hogy tech jellemzőket fűzöl mondatokká? (Illetve nem vagyok benne biztos, hogy a "tükörfordítás" jelentésével pontosan tisztában vagy).

    Na mindegy, I'm out, mert megint 23498759238 hozzászólás törlése lesz a vége. : D

    (edit: Látom, kiegészült a posztod, de mindegy, mert a szándékom megmaradt, azaz már csak magaddal tudsz játszani. :DDD Egyszer azért szívesen olvasnám a te verziódat is valamilyen érkező kütyüről, amiről hasonló mennyiségű információ áll rendelkezésre, és nem akarod három sorral letudni. Most viszont visszadobom a baitet, mert fölösleges vergődés ez mindkét fél részéről.)

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák