Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    Tipikus példája annak, amikor az olcsóbb megoldás a drágább.
    Meg annak is mennyire nincsenek már szakemberek, mindenki kijön, és addig terjed a szakértelme, hogy kicseréljen egy egész (rohadt drága) panelt.

    Ugyanez volt nálam is, mikor előző cégemnél bedöglött egy 5 éves, csillivilli kondenzációs kazán. Kihívtam a szerelőt, valami fűtésvezérlő rossz benne, ki kell cserélni, tessék itt az árajnálat. 600ezer forint, picit lehidaltam annak a tudatában, hogy a kazán zsírj újonnan 1,1 millió. Na nembaj, tudjuk legalább mi a baja, hívjuk a következő szervizest. Ő már 250ezret mondott, na már egy fokkal jobb, de ekkora árzuhanás után talán mehetnénk még lejjebb is. Az előző szerelő nem rakta vissza a panelt, nézegetem, forgatom a kezemben, aztán csak kigyúl a világosság, hogy ez basszus tulajdonképpen nem más, mint egy szép nagy alaplap, rajta mindenféle csippel, talán régi műszerész ismerősöm tud vele valamit kezdeni, végülis sokat már nem ronthat rajta. 2 nap múlva hív, hogy kész van a cuccos, azért szerelő nézzen rá gyári szoftverrel, minden rendben-e vele.
    Vissza is hívom az első szerelőt, az csak tátotta a száját, hogy ezt meg hogyan javítottuk meg? :Y

    Végülis műszerész haverom így keresett 40ezret, meg még annak a kontárnak fizettünk egy húszast a kétszeri kiszállásért meg a gyári diagért. Így úsztunk meg egy javítást tizedáron.

Új hozzászólás Aktív témák