Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz JColee #27 üzenetére

    Nekem tökéletes volt, mintha én is ott álltam volna! Ezzek szerint a ST tényleg jó lehet technikailag is.

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

  • Dany007

    veterán

    válasz JColee #27 üzenetére

    Akkor a Cyberworld 3D-t kellett volna megnézned az IMax-ben.
    Még az első években vetítették. Na az valami brutális volt! Az csak egy 30 perces is kis animáció, de komolyan már a bevezetőben elszédültem! :D Annyira érezni lehetett a 3D-t.
    Persze csak szigorúan a 4.-5. sorból néztem mindent. Hogy minél inkább beterítse a perifériás látásomat. Baromság az utolsó sorokból nézni, sokan oda vettek jegyet mert a régi moziknál ugye az volt a "menő".
    Itt pont fordítva.
    Szó szerint olyan érzésem volt, mintha benne lennék a filmben. Minden előttem játszódott.

    Az iMax-es intrónál meg mintha hullámvasúton utaznék. :D Pedig be se voltam tépve.

    Néztem még jópár filmet iMax-ben, nagyfilmet is. Ott az volt a gond, hogy egy fél óra után megszokja a szemed és már nem olyan nagy élmény.
    Viszont a dínós film is durva volt. Szabályosan felugrottunk nehogy bekapjon a t-rex! Nem viccelek. Brutál jó volt. Ilyen mozis élményem azóta se volt sehol...

    Otthon már sajnos más kérdés. A TV mérete általában túl pici ahhoz, hogy érezni lehessen az igazi hatást. Volt itt szó projektorról. Na azzal lenne talán az igazi. Úgy, hogy kitöltse a perifériás látásodat.
    Mert hiába 3D ha mellette a szekrény meg a fénykép a falon vagy akármi bezavar már ugrott is az összhatás.

Új hozzászólás Aktív témák