Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Sn00k #31 üzenetére

    Semennyire, én próbáltam , igaz Quake 3 volt az áldozat.( Pontos viszonylag, meg minden,de nem FPS játékra való.(Főleg nem régi Quake vagy Source enginet használókhoz) Kezdőknek biztos megfelel, de aki kicsit jobban tolja, annak felejtős. A talpak még sima műanyag padon is sérülnek, mint az állat, skatez kötelező. Én 10 perc próba játék után meglepődve tapasztaltam , hogy hangosodik az egér. Azt hittem van valami a talpa alatt , mire észrevettem , hogy a sima steel műanyag padomon karistol a talpa, nagyon vékony és rossz minőségű, ezen kár spórolni 31 ezerért.

    Tenyeres fogáshoz nem jó, mert nehéz vízszintesen húzni, leér róla a kezed. Finger fogáshoz egy kicsit nehéz, a gombkialakítása miatt nehezen elérhetőek a plusz gombok, de inkább Finger fogással használom, ha néha rákényszerülök, mint palmban.
    Amúgy nekem nem tűnik hangosabbnak mint az előző revo egér , amit a laptophoz használtam, de a kinézete úristen... nagyon szokni kell. Remélem egyszer a Logi visszatér a jó ízlés útjára, mert a mostani egérsorozatai akár a G sorozatot akár ezt nézem egy giccsparádés gagyi halmaz. Ha Komoly játékosoknak szánják az egeret, példát vehetnének a Steel kinézetéről és dizájnjáról.

    Régi G5 még most is hasít nálam, csak úgy mint az Mx 518, annál egy kábelcsere volt 5 év alatt semmi más.
    imádom amúgy a G400 egerüket, méltatlanul alulértékelt, pedig az ára ellenére pontosságban csak a legnagyobbakkal lehet egy lapon említeni. Ja és baromi megbízható is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák