Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mg1992mg

    senior tag

    Furán fog hangzani, mert bár tolom rajta az exkluzív címeket is, amit épp sikerül beszereznem (pl. Zelda BotW), de én akkor ugrottam rá nagyon, mikor láttam hogy jön a Diablo 3, és azzal egyidejűleg be is rendeltem a Diablo 3-as kiadást (dokkoló, konzol olyan skint kapott + game), azóta a Diablo 3 vagy a Torchlight 2 pörög rajta, vagy valami verekedős game, haveri összejöveteleken (MK11 (elsőre azt hittem meg fogom bánni, de talán az egyik legjobb vétel lett rá, nagy képernyőre kitolta sem ront az élményből, hogy "butítva" van), valamint az ARMS).

    Mivel látom, hogy PS-es vagy, megértem, hogy furcsa neked az, hogy nem szimmetrikusak az analóg stick-ek. Én pl. azt nem tudom megszokni. Embere válogatja. Viszont sok X-box One kontrollerezés mellet (PC-n), ha utána kézbe fogom a Pro Controllert (ami egy tényleg nagyon jól sikerült kis kontroller a géphez, és szerintem elengedhetetlen, ha tv-re, monitorra ki van lőve a kép, és egyedül játszasz pl), kell pár perc, mire a kezem megszokja a máshogy elhelyezett gombokat (sorrendileg).

    Korábban PS4-et szerettem volna, de nem bántam meg, hogy végül nem az lett. Ezt könnyebben viszem magammal vonatútra ;] Rengeteget használom handheld módban.

Új hozzászólás Aktív témák