Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shing

    őstag

    válasz [Prolixus] #20 üzenetére

    Jöttem megmenteni az érzéseidet. Engem az előző Tomb Raider nem bírt lekötni, nem vett rá hogy szétnézzek, gyűjtögessek, kimaxoljak mindent. Szar volt mint TR, unalmas mint játék.
    Ez az új résznél nálam megváltozott, mert végre találtam benne dolgokat amik lekötnek. A survival része most már működik a játéknak, pl. nincs életvisszatöltődés, gyűjtögetni, vadászni kell. Van értelme erősebb cuccokat gyártani, mert neked jön egy medve, páncélos fickó és nagyon nem mind1, hogy van nálad valami spécibb muníció vagy sem. De most már a lövöldözős részeket is 90%-ban meglehet csinálni stealth-ban, ami nálam plusz, mert azt jobban szeretem mint a sima öldöklést.
    De hogy ezek jobban érvényesüljenek érdemes a játékot legnehezebb fokozaton tolni. Persze ha neked ezek a dolgok nem érdekesek, akkor tényleg ugyan az mint az előző, mert simán ugyan úgy végiglehet szaladni rajta. (Normal fokozaton mondjuk)

    Ja és még... Mint TR játék még mindig 0, de legalább nincs HP töltés, lőszer mennyiségre is talán jobban kell figyelni. Feladványból most sincs több sztem... Az új Larát még most sem bírom, de már egy fél fokkal keményebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák