Új hozzászólás Aktív témák

  • slyowich

    csendes tag

    Szia! Nem engem kérdeztél de remélem nem veszed rossz néven ha én is leírom a véleményem a készülékről. Csütörtök óta használom. A szoftverről csak annyit hogy szerethető de vannak benne hiányosságok de erre a problémára már feltaláltak pár launchert ha valaki elégedetlen lenne :) . A legnagyobb problémám nekem is az hogy 3-4 száz megányi helyem van és nem enged pár megás dolgokat feltelepíteni, nem minden esetben csak mikor úgy "gondolja" :) . Az anyaghasználat valamint az összeszerelés tényleg nem prémium de problémám sincs vele. Multitasknál tényleg van hogy újratölti a launchert de maximum 2-3 mp és nem túl gyakori. Persze ha újratöltötte utána megint gyors. Igazából még megakasztanom nem sikerült, volt már hogy egy pillanatra elkezdett tölteni de azt még nem nevezném akadásnak :) . Hívás problémám még nem volt. Újraindulás és fagyás sem . A kijelzőben picit csalódtam, jobbra számítottam de megfelelő. Összességében meg vagyok elégedve a telefonnal. T-mobile webshopban vettem közel 72 ezer forintért. Sztem most az itthoni piacon best buy kategória. Én egy samsung galaxy w-t váltottam de ég és föld a különbség. Tehát nyugodt szívvel merem ajánlani, sztem nagyon fog örülni a gyerkőcöd :) .

Új hozzászólás Aktív témák