Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    válasz LG friend #1472 üzenetére

    Bocs nem hülyézett itt senki senkit. Csak tegyél föl screnshottot ahol jelen van az a rész amikor bemégy a fájlkezelőbe és ott van xy app és van olyan gomb,hogy áthelyezés SD re. 3 hónapig volt 4X HD ém ilyent sehol sem találtam benne. Utána légyszíves megmutatni az SD kártya tartamát. Mivel áthelyezés után ott kellene jelentkezni a programnak. Szerintem ilyent tuti,hogy nem fogsz mutatni. mivel az LG elszabta a fájlkezelőt milyen baromság,hogy appot is csak úgy tudsz telepíteni,ha fölraksz egy másik fájlkezelőt. Bocs ez hosszúra sikeredett. Igaz ezen kívül van még más telefon is aminek ilyen elbaltázott a fájlkezelője. Elnézést,hogy bele szóltam a vitátokba. Nyugodtan teheted az SD re akkor sem ott lesz az indító fájl. Kipróbáltam hiába tettem az SD re akkor is a belsőből futtatta. Nagyon egyszerűen kipróbálhatod fölteszel egy olyan progit ami a belső SD ről fut mert onnan kell menjen,átteszed a külső SD re újra indítod és tovább fut a program,azon egy szerű oknál fogva,hogy nem tette át . Amennyiben áttette volna akkor nem indul a program.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák