Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Viktor77 #155 üzenetére

    Most megnéztem, hogy mennyi tárhelyen van, mivel a 4GB a két LG készülék között azonos, a márka is az, és a hozzáadott LG féle szoftver csomag is.

    Abból indultam ki, hogy már tesztelik a 4.4 KitKat rendszert L7 II-re is, illetve átnéztem milyen Google Play-ről vásárolt, de nem használt szoftverek vannak fent a telefonon - ezek a 16 GB-os N7-en elfutnak -, melyek alkalmazások vannak áthelyezve az SD kártyára. Egy ilyet találtam a Facebook Messengert, ezt vissza is helyeztem a telefonra.

    Takarítás előtt - Az Accuweather egy ideje nem nagyon indul, így amúgy a Beautiful Widgets PRO vette át a helyét.

    Az LG csomagból töröltem a szótárat, meg ezt a QuickTranslatort - de ezeket minden FOTA frissítés után ki kell majd lőni

    Ha nagyon szorít majd a szükség, akkor valamelyik médialejátszó is költözhewt, mivel ezen úgy sem használom őket.

    Szóval ezzel az SD kártyá limitációval, így a 4 GB tényleg eléggé szűk... Ameddig KitKat nincs addig persze nincs nagy gond, azért is vettem bele 8 GB-os microSD kártyát. Szerk: Az LG adja a Polaris Viewer-t, amivel igazából csak megnyitni lehet MS dokumentumokat, de kb semmire sem való, azt is töröltem, helyette ott a remek OfficeSuite, de azt is csak nagyon ritkán indítom el telefonon (táblagépen meg sűrűn).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák