Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Radioactive

    tag

    Sziasztok!

    Egy ilyen telefon vásárlásán töröm a fejem, és átolvasgattam itt ezt-azt, és volt akinek csak 10 percig ment a wifi. Nekem az elég fontos lenne, ez általában is ilyen rossz? Meg rossz az alap böngésző? Egyéb java programokat, játékokat lehet rá szerezni? Néha kell egy kis játék unalmas előadásokra és vonatutakra... :) Szóval láttam a GS290-es menüjét, az tetszett, hasonló ehhez ugye. Az nem tűnt lassúnak. Szóval nem is feltétlen a sebességgel lenne bajom, csak ez a wifi dolog idegesít. Remélem nem olyan komoly a helyzet. E között és egy Xperia X10 között gondolkozok, bár szerintem nagyobb kijelzőn jobb netezni.

    Válaszokat előre is köszi!
    Radioactive

    "Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

  • Radioactive

    tag

    válasz Bavid #19046 üzenetére

    És mit ajánlassz, ha a WLAN fontos, szép legyen, menüje testre szabható (bár ez csak a jó lenne kategória), érintős, 3,5 jack-es, microSD-s, nem Nokia és élvezhető a kijelzője, gyors, meg jó a menüje. Az x10 mini nagyon bejön csak 320x240-en nem tom mennyire létjogosult a netezés... szórakozgatni azért kéne a java is. :)

    Megjegyzem, azaz megszerkesztem, imádom a G600-as Samsungomat, ha lehet akkor márkán belül is maradnék. De LG, SE, HTC nem probléma, csak a véges pénztárca. Olyan 80k-ig de igazábol az aréna 50ért lenne, akörül lenne jó, vagy max az x10 mini ára, az nem tom mennyi, de azzal várnék karácsonyig.

    [ Szerkesztve ]

    "Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

  • Radioactive

    tag

    válasz risnos #19050 üzenetére

    Köszi mindenki! A GW620 még tetszik is valamilyen szinten, bár az Aréna jobban tetszik, de tudásban nyilván a GW620, bár az a rezisztív kijelző... meg végülis mit kezdek én egy qwerty-s telóval :) Én is arra gondoltam hogy ha nem jutok döntésre, akkor megvárom az X8-at, aztán hátha, sajnos 100k fölött nincs zsém feleslegben. Gyanítom, hogy én se használnám ki teljesen az arénát, de azért ilyen facebook, wlan meg ilyesmi kéne, amiben elég jók az androidok. Azt írtad találtál sok progit arénára, tehát akkor van lehetőség meg program rá bőven? Mert ugye az ilyen érintős, zárt rendszerekkel az szokott a baj lenni hogy nincs rájuk elég progi. Milyen programokat találtál rá? Szótár mondjuk? Esetleg értelmes böngésző? Meg hát valami értelmes játék, mondjuk Sudoku? :)))

    A választ előre is köszi! :)

    "Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

  • Radioactive

    tag

    Köszönöm a segítséget mindenkinek! Annyira durva hogy ennyire lassú az Arena a mai androidos telókhoz képest. Nekem bevallom nem volt még a kezemben androidos teló, nem használtam, csak tesztekből ismerem, bár azokat szorgalmasan olvasgatom. Szóval nekem továbbra se tünik fel, hogy lassú lenne az Arena, de ha ennyi embernek lassú, akkor igaz. Úgy tűnik, meg fogom várni az X8-ast, vagy ha megtapicskolok egy X10 minit, és szerelem lesz első látásra, akkor azt fogom választani. De azért még a médiában ránézek erre az Arenára is, mert nekem fontos lenne a multimédia. A menüje egyébként alapból lassabb, mint az androidos, vagy főként akkor látszik, ha egyszerre akarok csinálni több mindent?

    Bocs ha hülye vagyok. :) Remélem mihamarabb jön az X8, vagy egy x10 mini a médiába kipróbálni, és akkor tudok majd dönteni.

    "Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés