Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doctorur

    tag

    válasz julius75 #632 üzenetére

    Egyetértek!
    És ezt megerősítették a brit tudósok is!

    A viccet félretéve az elődök (pl g4) 6 hónap alatt 60.000 Ft-ot estek. Ez 2 éves garival, szolgáltatónál (nem voda, mert az veszettül olcsó) 140.000 Ft lehet nyár végén ősz elején. Ez persze csak statisztika, aztán valakinél elgurul a gyógyszer és bármi lehet.
    Mivel a G széria már nem zászlóshajó, "csak" prémium, igazán a V30 befolyásolhatja majd még az árát.
    Én biztos nem kapkodnék az ácsökkentéssel, mert így is fogy, már csak azért is, mert én is vettem 1et. Szeretett G4emet váltja.
    Még barátkozunk egymással, de eddig nagyrészt pozitív a váltás.
    Üzemidő lényegesen jobb, mint a G4 esetében. Nálam semmi sincs visszafogva, állandó wifi, kékfog, helyadat, szinkron, onedrive, gdrive, 4gmail és 4 egyéb mél fiók, beszélek is vele.
    Sose volt nagy SOT eredményem más telókon, most se lesz 5 óra :) , ezért kérem nem röhögni az eredményen:
    2. teljes feltöltés után 10:39 használat, 2:20 SOT, 1:54 hívás, 1:21 zene kékfogon és még va 47%-om.
    Szerintem ez kafa!
    Fotó simán hozza a G4 szintjét, automata módban, HDR nélkül. Ha kicsit jobban megismerjük 1mást, akkor biztosan lesz jobb is.
    Ma vettem rá egy vésztokot, mert a Spigen csak a jövő héten jön, és a gsmes srác elkunyerálta egy kicsit a gépet. Hát asszem eladta még 1szer nekem. Neki G5 van és kell neki is egy ilyen csini csoda. Mondtam, hogy az S8-al versenyzett beszerzéskor és sajnálkoztam, hogy ez csak 4 magos, ő meg gagyizta a 835-ös exynos klónt. Mondtam a belső tárhely különbséget, csak nevetett. A kamerát imádta.
    Egy dologban megegyeztünk és ezt üzenném azon olvasóknak, akik csak a nyers számok alapján akarnak telót venni: a teló vásárlás olyan, mint amikor kocsit veszel. Nem elég tudni azt, hogy mekkora benne a motor, meg mennyi a lóerő, mert fontos az is, hogyan mozgatja a kasznit. Nem elég tudni, hogy mesterséges körülmények között mennyit fogyaszt, fontosabb ismerni, hogy mennyit eszik, amikor bent van a család is. Nem elég tudni, hogy mennyi ülés van benne, mert sokkal fontosabb, hogy milyen kényelmes. És sorolhatnám tovább.
    Ezt viszont csak akkor fogod megtudni, ha tapasztalsz, azaz kipróbálód. Csak számok alapján döntést hozni ma már nem életszerű. Csak tesztekre hagyatkozni sem okés, mert olvastam sok olyat, ami dicsőítette a G6ot, de volt gagyizás is. Nem lehet jól dönteni, ha nem próbálod ki.
    És akkor a végére egy kis kritika a helyi teszttel kapcsolatban: érdemes visszaolvasni a G4 eredeti Mobilarénás tesztjét. Rengeteg a hasonlóság, az akkori top Samu, az S6 is hasonló volt az S8-hoz, amire ki is térnek a cikkben. A G4 vs S6 ua eredményt hozott, mint most a G6 vs S8, de az LG-t most lehúzták. Szerintem érdemes lenne a cikk írónak revidiálni az értékelését, már csak az ár változás miatt is.Simán jár az AJÁNLOTT.
    Sorry a sok betűért!

    [ Szerkesztve ]

  • doctorur

    tag

    válasz Medocsabi #805 üzenetére

    Őszintén szólva nekem még mindig elég furcsa, hogy bárki csak a számokból von le konzekvenciákat.
    Az ugye a hardver, amihez kell a szoftver is, hogy valóban ki tudja használni a magában rejlő erőt.
    Szóba került a G4 vs G6 kamera ügy.
    Imhol a G4 vs G6 összehasonlításhoz 8 kép. 4 HDR-el és 4 anélkül készült. Minden automata, semmi állítgatás, nincs részlehajlás. Elindítottam a kamerát és nyomtam a gombot, ahogy az átlag user szokta.
    Döntsétek, hogy melyik a jobb!

  • doctorur

    tag

    válasz kovaszoskeny #977 üzenetére

    Hát lehet, hogy a telekom a hunyó, de az emlékeim szerint a G2 hasonló problémákkal küzdött egy ideig. Akkor az egyik szoftverfrissítés után megszűnt a probléma.
    Beszélgetés megszakadás nálam is előfordul és kifejezetten olyankor, amikor a beszélgetés közben átvált, illetve átváltana 3g-re, mert olyan gyenge a 4g térereje.
    A G4em hasonló körülmények között nem szakadt meg, de nem értették amit mondok.
    Szerintem ezt a problémát is megoldják hamarosan.

Új hozzászólás Aktív témák