Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz tomboy0013 #671 üzenetére

    Ezt már én is kérdeztem,de rájöttem magamtól végül :D Nyelv a gond,egyáltalán nem megy ha magyaron van a teló .Állítsd át a nyelvet angolra(én uk angolra raktam),aztán home érintése ameddig be nem ugrik a googli kereső és ott lehet vele trécselni mindenről.Fel is lehet tanítani ha jól vettem ki de én ennyire nem merültem bele,plusz az ok google kimondására lehet beállítani dolgokat amiket automatikusan elindítson. Egyébként poén nagyon,engem valamiért aligátornak nevezett többször is,még olyanokat is tud hogy parancsba adod hogy indítsa el az x alkalmazásod. Elméletileg idővel szokja az akcentust is,ezt nem tudom..De az tuti hogy képes rendesen félre érteni pár szót,viszont miután újra mondod neki akkor már jól érti meg. Jó szórakozást,el lehet vele lenni órákat :D

    #670: Én is így voltam vele,ezért volt xs csomagom előtte.Aztán jött az hogy a 3190ftos csomagot felhizlaltam többször is 8ezerre,pedig észre se vettem hogy beszéltem ennyit. Én ezért is mentem biztosra,2giga net van a M csomaghoz,nekem simán elég pedig sokszor meg is osztom laposra a netet ha épp muszáj,naponta chrome/folyamatosan aktív mobilnet/fb messenger hívás stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák