Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpongyaBob

    veterán

    Üdv,

    Ma voltam bent az MM-ben és megtapiztam a telefont. Hát ez valami eszméletlen. Természetesen rogyásig volt merülve, kérdeztem az eladó gyereket, hogy lehetséges-e valamilyen áramforrást varázsolni amivel meg tudnám nézni a készüléket. Nem, nem lehet.. Mondom oké, powerbank elő, próbált volna meg szólni :DDD Kb. negyed óra töltés után tért magához a cucc. Nem tudom mit csinált az LG a kijelzővel, de szerintem briliáns képet tolt az arcomba. Direkt kerestem a kékes árnyalatot, a fehér részeket külön néztem, de egyáltalán nem volt kék. Éppen akadt kéznél egy Nexus 6P ami inkább tűnt sárgásnak mellette :D Az összeszerelést is néztem és a legkisebb eltérést sem láttam rajta, nem mozog, nem lötyög. A kijelzőt megpróbáltam erősen nyomkodni hogy látható-e lilulás vagy ilyesmi, de ilyet sem tapasztaltam, pedig ez a teló kap rendesen ebből..

    Sosem gondoltam volna, hogy egyszer LG-m lesz vagy hogy egyáltalán megtetszik, de nagyon meggyőzött és úgy néz ki rövid időn belül beszerzek egyet a Titan fajtából :K

    i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés