Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz cam383 #37585 üzenetére

    Nekem 5.1-es és V10i van fenn az nekem nagyon bevált, többen mondják, hogy a V20g is jó már, nekem most az a legfrissebb 818P-re talán először azzal próbálkoznék, ha nem jó még mindig vissza lehet tenni az 5.1-et, főleg a biztonság miatt, nekem 6.0-án a jogosultságkezelés eléggé átláthatatlan, meg lusta vagyok. Ha dual sim csakos 818P változatot vegyél és EU-s modellt erre kérdezz rá, 818H-t semmiképpen ne vegyél, magyarországi ÁFÁ-s számla legyen hozzá mindeképp. Egyébként aki dual simes telót akar venni, annak még mindig ajánlott lehet a G4 szerintem, mert sok más teló van ahol két sim mellett még SD-vel bővíthető és gyári gari van a dual simes modellre is. 98-100 ezer Ft-ért még mindig versenyképes a dual simes változat szerintem bőr hátlappal kicsit egyedi is, nem iphone koppintás külsőre.

    jakec:
    Nincs mit. Majd raksz fel akkuidő képeket, bár most annyira nem mérvadó, mert a hidegben azért most sokkal jobban merülnek a telefonok, de tájékoztatónak jó lesz a V20j szimpatikusnak tűnik, bár lehet a játékoptimalizáció miatt is volt jobb az akkuidőd, az kb fél óra képernyőidőt számít pluszban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák