Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz TeeJay #31010 üzenetére

    páran rám írtak mivel csinálom

    gyári launcher 6.0droid semmi mókolás
    play áruház lenyomva majd én hetente megnézem van-e frissítés és akkor frissítek ha töltőn van a telefon
    nem használok widget-et, és minden LG izé le van tiltva ami nem kell nekem, meg a google marhaságok is kinyomva illetve szoftvert sem kereshet újat a telefon majd én nézem manuálisan
    GPS off csak akkor nyomom be ha iGO-t használom
    Bluetooth kinyomva, nincs amire használnám
    Wifi N-es itthon, ha mobilnet akkor Telenor 4G van
    szinkronizálás le van tiltva, manuálisan szoktam ha szükség van rá de azt elintézem akkor mikor töltőn van a telefon.
    drive-ot használok meg gmail-t de ott sem engedem a jelzést meg frissítést, majd én nézem ha akarom

    facebook/messenger/viber amit sokat használok illetve chrome-ba böngészek PH meg időkép meg ilyen oldalakat. minden alkalmazásban lenyomtam a jelzést nekem ne pittyegjen meg rezegjen örökké
    majd én nézem ha nézni akarom
    fényerő auto mód ami nálunk 4%-on van, nem szeretek szikrázó napsütésben élni szóval kevés fényben használom és hajnalban fekszem le akkor rakom fel tölteni és délben ébredek akkor meg leveszem tehát csurig tölti tutira
    képernyőidő 1perc utána kapcsol ki, lezárás meg 5perc után hogy ne kelljen örökké kódot írni (PIN kódot használok)

    nálam ezekkel szép SOT jön össze mindig de reggel felrakom tölteni és holnap csak viber meg face-t nyomatok majd aztán kikapcsolásig merítem és előtte lementem az akku statisztikát aztán láthatjátok

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

  • neo_xperia

    aktív tag

    válasz TeeJay #31010 üzenetére

    Köszi, de az én kedvemért ne tedd. Én már kinőttem a mesékből :) Te értesz hozzá, és semmi akku zabálót nem használsz - írod. Aztán meg hogy chrome, fb, messenger, viber megy - amik köztudottan eszik az aksit rendesen. Automatán használod a fényerőt - de az 4%-on van.. Nem tudom te hol élsz, de nálam így júliusban automatán többet van 100%-on mint nem. 4% csak tök sötétben, éjszaka -más kérdés hogy akkor meg szinte semmit nem látok. Amiket írtál nálam is ugyanúgy ki vannak kapcsolva és így van max 4 óra SOT. Úgyhogy szerintem ejtsük ezt a témát.
    Bírom amúgy, anno a G2 topiknak is megvolt a maga Münchausenje, aztán ő volt megsértődve mikor senki nem volt vevő a meséire :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák