Új hozzászólás Aktív témák

  • Somci88

    csendes tag

    Az elúlt fél évben 7 telefonom volt, külömböző márkákból (samsung,lenovo,htc,iphone...stb.)
    De egyik sem tudott meggyőzni...barátnőmnek G3-ja van, a laggokat leszámítva nekem nagyon bejött, nagybátyám S6-osát is megkaptam 3 hétre de ahhoz képest hogy mennyire be volt harangozva hogy mennyire jó és hogy a sok divat*** hogy futott egyből azért..hát engem kicsit sem győzött meg.

    Persze Antutu-val lehet dobálózni de a multitasking egy lószar, a memória kezelés zavaros, és a kijelző végett megfoghatatlan...és az akksi, sd és társait nem is említem :/

    A G4 sem tökéletes, kisebb teljesítményt garantál a gyengébb processzor, de ugyan már, nehogy az a 2 másodperc miatt törjön ki a 3. világháború de komolyan..és a samu megnyitotta előbb az oké..de ha megnézek mást és vissza akarok térni már tölti is újra..akkor hol is az előny?

    A G4 sokak szerint nem előre lépés...nekem a kezemben van nomkodom fogdosom és bátran kijelentem hogy de igenis AZ!
    Perfekt kamera, gyors és rendkívül jól optimalizált rendszer, gyönyörű kijelző, szép hang teljesítmény, bővíthető memória, kivehető akksi...és a képeken unalmasnak ható, de a valóságban lenyűgözően szép dizájn.

    Részemről a plecsni: KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT!

    A sör folyékony kenyér..!! Nincs rosszabb annál ha a hülyeség akaraterővel párosul

Új hozzászólás Aktív témák