Új hozzászólás Aktív témák

  • mouzrr

    őstag

    Én ma végig használtam a telefont, 3 oran keresztül volt tolton es 100rol indultam. Majdnem meglett az 5 ora SOT 50 es 0% kozotti fenyerovel (számoljuk átlagban 30nak inkább). Néztem kb fel oranyi 1080p youtube videot 50megas wifi kapcsolat mellett, böngésztem sokat chromeban, reddit is fun applokaciot is rengeteget használtam, idokepet nézegettem vihar miatt, parszor frissitettem emaileket, neha belottem gps t 1-2 egyeb app miatt. Tényleg az a titka nálam hogy minen kevesebbszer legyen ki es bekapcsolva a kijelzo, folyamatos hasznalattal tenyleg hosszabb idot produkál..plusz ha valaki sok cikket olvas, akkor van hogy jo par masodpercig meg se mozdul a kepernyo,azaz egy fix kep van kb, semmi animacio meg appvaltas, ez nem annyira terhelo a gepezetet gondolom. Ebook olvasassal tuti ki lehet hozni a 6 7 ora SOT ot szerintem. Amig valaki nem bizonyitja hogy neki az 5nel is tobb van aktív hasznalattal addig tenyleg elegge alaptalan a tortenet mert eddig nem igen talalkoztunk itt ilyennel. Nekem akkor se bir annyit ha csak messengerezek 0 fenyeron, ugy hogy minden mas ki van kapcsolva es wifin vagyok. Bocsi hogy hamar meguntam az ekezeteket, ugy 3x ennyi ido lett volna megirni ezt a hozzaszolast. :DD

Új hozzászólás Aktív témák