Új hozzászólás Aktív témák

  • pestibenji

    senior tag

    válasz xedamen #25403 üzenetére

    Clean Install volt mindkettő, a telefonálást még nem teszteltem a V4-ben, de remélem nem lesz vele gond :((

    Art-ot meg nem használok, mint mondtam, bugos, és amúgy se láttam értelmét. Carbonon teszteltem 1 napig, semmilyen javulást vagy különbséget nem láttam, csak placebo effect amit tapasztalnak szerintem.

    LTE-t se használok, mivel a Telenoros csomagom csak 7mb/s-ig van, ezért teljesen felesleges.

    A CloudyPro-val nekem ami kiütötte a biztosítékot, az az, hogy amikor kezdőképernyőn megnyomtam a menü gombot és feljött ugye alul a kis menü akkor nem volt animáció, hanem instant megjelent. Akármit csináltam a telóval, ez végig így volt, nova és az alap launcherben is. A notibár lehúzása szintúgy laggos és lassú volt ahhozképest amit megszoktam. (Persze ez másoknak lehet, hogy nem zavaró, vagy az én beállításaimmal volt így, de nekem minden úgy kell ahogy én azt beállítom, úgyhogy ebben nem engedek.)

    A v4-ben 33ezres volt az Antutux, a Cloudypro-ban 29ezer.... Nyomhatnál egyet te is, hogy megnézd.

    Az Aksi időről pedig: A V2-vel nekem 3,5 óra kijelző használat után 50%-on állt az aksi :D A V4-ről még nem tudok nyilatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák