Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    Szerintem nagyon gáz, hogy ha nem is csúcsmodell, de egyértelműen felső-középkategóriás készülék 2012 második félévében még mindig 2.3-as Androiddal kerül piacra. A HTC valahogy meg tudta oldani, hogy az áprilisi debütálású készülékein(One-széria) eredetileg is legyen ICS, de a többi gyártó valahogy nem jeleskedik ilyen téren (oké, a tavalyiakat azért úgy-ahogy frissítik (Sony előtt le a kalappal ilyen téren :R ), de az idei paletta). Pedig az L7-et sikerült az LG-nek 4.0-val kiadni, ezt miért nem?

    [ Szerkesztve ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

  • btudos

    veterán

    válasz jooker82 #8 üzenetére

    Ha jól emlékszem, az újonnan piacra kerülő készülékekről írtam (jó, ez már kapható pár helyen pár hónapja, ettől még lehetne rá ICS. November óta nem sikerült hegeszteni egyet? Nehéz elképzelni.).

    Igen, ezt már olvastam, viszont ne felejtsük el hogy a DHD 2010-es készülék, ez viszont friss idei modell. Nem igazán összehasonlítható a kettő. Meg azért nézd meg, hogy hány tavaly modellre adja ki mondjuk a Samsung az ICS-t(ha jól tudom, a Note-on és az S2-n kívül nem kap semelyik ICS-t), de bárkit lehetne írni. Még DHD nélkül is a Sony mellett van a HTC helye a frissítések említésénél.

    Visszakanyarodva az eredeti témához, nekem akkor is böki a szemem, hogy 2012 júliusában felső-középkategóriás készülék egy "elavult" (tavaly novemberben jelent meg az ICS, mostmár a JB is kint van) szoftvert futtat.

    Csak hogy kicsit az LG mellett is szóljak: a jelenlegi androidos készülékek közül nekem a 4X HD kéne egyedül, bármennyire is kicsit háttérben van az SGS3 - 1X duó mögött :K

    [ Szerkesztve ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák