Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz .Szaki. #5 üzenetére

    így van. szerintem ez inkább annak szól, hogy tele van a töke az illetőnek, hogy a korrekt áron kirakott terméknél is úgy indul az üzenetváltás, hogy mennyit engedsz a feléből. és ezzel akarja érzékeltetni, hogy nem azért adja el, mert megszorult anyagilag. kicsit arrogáns kifejezés, de szerintem teljesen érthető és védhető ilyen vásárlók mellett. A többi sem ganajköpés szvsz feltétlen...

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Goose-T #20 üzenetére

    én sem szoktam beleírni, csak annyit amennyit te is. azt írod működik, ám mégis felhozod, hogy ha mégis írnak... mellesleg ha leírom, hogy nincs posta, az ár fix és csere nem érdekel, és mégis ilyen keresnek meg, arra reagálni sem szoktam semmit. de a lényeg az lett volna, hogy szerintem irritáló és totál érthető, ha valaki azt írja, hogy nem kenyérre kell. :R

    32: ezt én sem szeretem, de azért, mert szarul használják. olyan dolgokra húzzák rá, hogy tipikus magyar mentalitás, ami kb mindenhol így van. mondjuk egy nv amd vagy ios android harcban is láttam pl ilyet, hogy külföldön ezt leszarják ki mit használ, ez olyan magyaros, mindezt úgy, hogy tele a topik külföldi meme-ekkel... na az viszont tipikus magyar mentalitás, hogy ráhúzzák mindenre, hogy tipikus magyar mentalitás. :D nem érzem gáznak ezt mondani azért, mert magyar írja magyar papírokkal a zsebében, stb. attól, hogy valaki magyar, nem muszáj a tipikus magyar mentalitással rendelkeznie.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák