Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Cobra. #27 üzenetére

    vagy én nem vagyok tisztában pár dologgal, vagy te.
    például te biztosan nem vagy tisztában azzal, hogy ebben a threadben nem magánemberként pofázok.
    és azzal sem vagy tisztában, hogy bárki adhat fel hivatalos levelet, ha a postatörvényben foglaltaknak megfelel [link]

    "tértivevényes levélnél meg rögzíteni kell az átvevő nevét és átvételi jogosultságát": értem. hogyan rögzíted az átvevő nevét, ha úgy hajigálod be a tértivevényes ajánlott levelet az udvarra, hogy azt nem veszi át senki, tulaj vidéken van? hint: sehogy, megszegted a munkaköri kötelességed.

    az, hogy mennyi marad kézbesítésre, nem az én dolgom. ha én kifizettem a tértivevényes kézbesítést, akkor hajtsd végre a tértivevényes kézbesítéshez előírtakat. ha indokolatlanul sok a munka, jelezd, ha nem változik, mondj fel. de amíg dolgozol, köteles vagy teljesíteni az elvárásokat, nem kaptál arra lehetőséget, hogy saját hatáskörben csökkentsd a munkádat. én sem kapok lehetőséget arra, hogy tróger postásokra hivatkozva elkerüljem a jogszabályban rám hárított kötelezettségeket.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák