Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    Jó az új formátum, legalábbis még nemnagyon láttam ilyet PH teszten, nem az olvasással van gondom, olvasok eleget, de ez így mégis befogadhatóbb, szeretjük a mozgóképet.
    Viszont a minőségre, az összeszedettségre majd kicsit figyeljetek oda. Bár ahogy olvasom most nem volt sok idő rá az LG bázisán, azért remélem majd belejöttök, és látunk még ilyet.

    A TV-ről: nagyon tetszik, hogy sokkal konszolidáltabb, és jelzésértékűbb csupán a hajlítás mértéke, szemben a "csúcs" Samsungéval ahol erőteljesebb az ív, tejesen fölöslegesen. Ilyen kis képméretnél még amúgy is vitatható a hajlítás létkérdése, szvsz nem kell, talán egy 70-100 inch közötti képernyőt már érdemes minimálisan behajlítani, de ez is az átlagos nézőszámtól és nézési távolságtól függ. Mindenesetre ahogy az LG nyúlt a dologhoz még teljesen rendben van. Szerintem az ára is o.k. főleg a korábban tesztel LCD konkurenshez képest, ami csak 100-150k-val olcsóbb, és ha már valaki ilyen magasságokban gondolkodik, akkor ezt a plusz simán érdemes ráfordítani egy OLED panelre. :K Szerintem.

    Köszi a tesztet! ;]

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák