Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    válasz tkazmer #8 üzenetére

    Ha valóban a bétát használod (a hivatalosat), akkor is azt mondom, hogy rosszabb csak nem lett...:) (1-2 dologgal nyilván lehet gond a béta-jelleg miatt). Esetleg próbáld ki a heti előzeteseket. Nem kell ész nélkül feltenni, általában ismert a hibák listája, el kell olvasni. Én majdnem mindet használtam, néhány (előre ismert) bosszantó apróságon kívül nincs velük gond. (... te jó ég, már 4 hónapos a béta is?)

    Ami a Firefox-os Speed Dial-t illeti, a két megvalósítás hű tükre az "alájuk tett" böngészők jellegzetességeinek. Az FF-es változatok (mindkettő), komolyan testreszabhatóak (lehetnek például 4x4-es vagy 5x5-ösek), sok állítási lehetőséggel rendelkeznek. Ellenben a megvalósításból szinte teljesen hiányik az elegancia, a működése lassú és nehézkes, az előnézeti kép pedig kifejezetten ronda (FF3 bétával is) és nemritkán hibás is.

    "We spared no expense"

  • Bali27

    addikt

    válasz tkazmer #8 üzenetére

    Van már kiválóna használható pár száz K s Opera Bavckup program.. Nekem a 9.25 be [1] gombnyomással !!!!!!! MIndent lementett.. Pont amikor csináltam nyitva volt 2 lapfüles oldal.. Ha hiszed ha nem.. (shockvave és flash amit instaláálni kel plugint ujra kelett rakni de az 10 mp) de amugy minden plugint lementett automatikusan, leveleket, skint, beáélitásokat, és amikor az uj operára felraktam( uj rendszert is raktam közbe) 9.26 ra..(régi 9.25 volt!!!!) akkor 1 gombnyomás és ugyan az az opera várt a beálitásokkal stb..
    És poén kedvéért az első megnyitáskor pont ugyan az a 2 oldal jött be amit az opera backupnál feljtettem nyitva.. Uh ez már nem gond.-. Csak 1x kell belöni az Operát.. A több már gyerekjáték... Sőt beálithatod annak a ksi proginak hogy hetente vagy havonta automatikusan mentse az Operád..!!!

Új hozzászólás Aktív témák