Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz CPT.Pirk #43 üzenetére

    A javát fejből fel tudnám, igen (persze nem az url-címeket, hanem h mi van nyitva :) ).

    Amúgy piszok egyszerű: én az egyszerűbb, mindennapi feladatokra nem könyvjelzőket használok, hanem sessionoket az adott témakörhöz tartozó tabokkal. Tehát van egy fő ablakom a leggyakrabban látogatott lapokkal (mondjuk pl. ph fórumok vagy imageboardok) illetve a későbbi olvasás céljából félretett cikkekkel. Ezek mind olyanok amik RSS-ből nem megoldhatóak/kényelmetlenek lennének, pl. blogbejegyzésekre persze én is RSS-t használok. Sessionok pedig témakör szerint, anime, egyetem, stb.

    Így nem kell fejből összevadásznom miket akarok megnézni, megnyitom a megfelelő sessiont és végignyálazom a lapokat. Chrome alatt a sok tab nem jelent érezhető sebességvesztést (csak a memót zabálja, de van 4 giga a gépben, elfér, ha meg nem simán vissza vesz magából), így megtehetem. És sokkal kényelmesebb mint könyvjelzőzni, a sessionkezelés Session Buddyvel roppant hatékony. Beépített böngésző könyvjelzőket én személy szerint évek óta nem is használok, Google Bookmarkst használok iGoogleből ha vmi olyan honlappal találkozok amit más gépről is szükségem lehet elérni (pl. egyetemi ügyintézéssel kapcsolatos portálok).

Új hozzászólás Aktív témák