Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz Peet #11 üzenetére

    Így van... a sok kínai gyártó az 50-150 dolláros kategóriában.... érdekes, megveszik mindet, amit gyártanak, nem a polcokon porosodnak, talán mert a felhasználók jelentős részének az is kielégíti az igényeit?

    Nekem is kínai van.... könyvet olvasok rajta, meg néha megnézek 1-2 weboldalt, ha arra van szükség... ha a 300 dolláros kategória lett volna a legolcsóbb, nem vettem volna. (rohadtul nem érdekel, hogy mennyire gördülékeny a felület, meg hogy a játékok hogy futnak, és nem is akarok emiatt többet kiadni)

    Drága Androidos tabbal akkor lesz tele a piac, ha a vevők azt akarják.... vagy ha a google kényszeríti őket, de remélem nem lesz így.

    blade zte: Gondolom a valódi ok, hogy az iPad árkategóriájára fáj a foguk, mert ott nagyobb lenne a profit (aki 20.000-ért vesz tabot, az az áruházukban is keveset fog költeni, így a google bevétele is kevés...).

    [ Szerkesztve ]

  • erdoke

    titán

    válasz Peet #11 üzenetére

    Ha azt hiszed, a gyerekek nem veszik észre a felhasználói élményben létező komoly különbséget, akkor erősen tévedsz. Sőt, ha megvan ugyanaz az app/játék mindkettőre, csak a felhasználói élménnyel szembesülnek.
    Valahol már leírtam, hogy nálunk iPadet nyúznak a gyerekek, de az egyik uncsitesónak (azon ajánlásom ellenére, hogy inkább gyűjtsenek még hozzá, és egy használt, de garis iPadet vegyenek) valami ipari hulladék androidos tabot ajándékoztak. Ami ráadásul akkor nem is az elérhető legolcsóbb volt, hanem a boltban ajánlották mint jó vételt. Ha nálunk van a kölyök, megy a sarokba az androidos szörnyűség, és a mieink csak néznek, hogy mindig nála az egyik iPad... Pedig ugyanazokat a játékokat tolnák rajta, leszámítva persze azt a pár dolgot, ami Androidra egyáltalán nem elérhető.

    A legjobb aláírás a héten

  • Alchemist

    addikt

    válasz Peet #11 üzenetére

    Kommersz alkamazásokhoz kevesebb vas is elég, de van pár olyan realtime próbálkozás (3D motion processing), amihez jó a pécé és a leggyorsabb tabletek, ugyanakkor a középkategória már nem.

    Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Új hozzászólás Aktív témák